REGISTREERI KURSUSELE

Hakka Juhiks kursused

Kursused toimuvad igal nädalal Keilas ja Laagris. Siin lehel saad ülevaate meie põhikursustest. Täpsemalt kursuse kohta leiad info eraldi vastava kursuse lehelt.

B-kategooria kursused – Algavad Keila Koolis klassiruumis W/153 asukohaga Ehitajate tee 1 igal teisipäeval ja igal neljapäeval Laagris, Vae 4, Hammer Jacki majas kell 18.00.

Kogu kursuse hind 1345 eurot.

Esmaste juhilubade välja vahetamiseks tuleb Teil läbida lõppastme koolitus. Koolituse raames viime läbi 3-tunnise teooriaõppe, libedasõidu riskivältimise praktikum ja harjutused libedarajal ning koolitus lõpeb sõidutunniga liikluses.

Koolituse hind 140 eurot.

Koolitusel omandate libedatel teeoludel liiklemiseks vajalikud teadmised ning oskused. Algastme libedasõidu harjutused viiakse läbi autokooli koostööpartneri juures.

Koolituse hind 75 eurot.

Koolituse eesmärgiks on Sind ette valmistada  korrektseks ja ohutuks liiklemiseks pimedal ajal.

Koolituse hind 70 eurot.

Kõik mootorsõidukijuhi esmase juhiloa taotlejad peavad läbima esmaabikoolituse. Koolituse maht on 16 tundi.

Koolituse hind 60 eurot.

Oleme valmis aitama erinevate liiklusohutusalaste koolituste läbiviimise näol. Võta julgelt Hakka Juhiks meeskonnaga ühendust ning leiame koos lahenduse!

Koolituse hind kokkuleppel.

Läbi oma sõidukijuhi kursus meiega!

 

99,99% rahulolevad õpilased.

Sõidueksam tee ausalt. Hakka Juhiks autokoolis omandad vajalikud oskused.

Video käsitleb altkäemaksu pakkumist sõidueksami sooritamisel, mis on pikka aega olnud korruptsioonirisk ja ohuks liiklusturvalisusele. Maanteeameti ja politsei ühiste pingutuste tulemusena on tänaseks pettusega eksami läbimise võimalused viidud miinimumini. Video on valminud Politsei- ja Piirivalveameti keskkriminaalpolitsei korruptsioonikuritegude büroo ja Groovy Solutions OÜ koostööna.